whatsapp1 Adana dpf iptali ve chiptuning hizmeti alabilmeniz için KLT Otomotiv neler yapıyor.

Adana DPF İptali

 
Adana dpf iptali - adana dizel partikül filtresi iptali ihtiyacı duyan tüm araç sahiplerinin problemlerini çözmek adına, gerektiği durumlarda Adanaya gelerek yada Adana’da ortaklaşa hareket edebileceğimiz çözüm ortaklarımızla Adana’da bulunan dizel partikül filtresi sorunlu araçların sorunlarını çözüyoruz.KLT Otomotiv aracınızın markası yada modeli fark etmeksizin tüm marka model araçlarda dizel partikül filtresi iptali yapabilmektedir.

Volkswagen 1.6TDI - 2.0 TDI , Ford 1.6 TDCI - 2.0 TDCI , Audi 1.6 TDI - 2.0 TDI , 3.0 TDI , Mercedes sprinter ve binek modelleri , BMW'nin tüm modelleri , Chevrolet Captiva başta olmak üzere tüm modelleri, ve aynı motor teknolojine sahip tüm Opel araçlar.Uzun uzun marka ve model yazmaya gerek yok kısaca KLT Otomotiv olarak Adana'da sahip olduğunuz dizel partikül filtresi sorunlu tüm araçlarda bizlere ulaşabilirsiniz.

KLT Otomotiv randevu ve bilgi için 03124800800

Aracınızı Uzman Ellere Teslim Edin.

Yüzlerce mühendis tarafından geliştirilen araç elektroniğinizi yine konusunda uzman mühendislere teslim edin, üzülmeyin!

Adana'da bulunan aracınız için dizel partikül filtresi iptali için,aracınızın arızasına göre hareket ederiz.KLT Otomotiv olarak dpf iptali,isuzu araçlarda bulunan dpd'nin iptali ve chiptuning hizmetlerinin tümü aracın kilometresi ve durumu incelenerek tekrar o araca özel geliştirilir.

Hiç bir şekilde her araç için aynı yazılım kullanılmaz.Özellikle yeni nesil araçlarda aracın programlanması gereken kısmı aracın KM durumuna göre değişiklik gösterdiği için,o km durumuna göre işlem yapılır.

KLT Otomotiv uygun görmesi halinde aracın elekronik kontrol ünitesinin Adana'dan araç üzerinden sökülüp Ankara'ya yollanmasını talep edebilir.

Beyaz duman atma ve yağ yükselme sorunu yaşanan tüm araçlarda klt otomotiv yağ yükselmemesini garanti eder.

%100 müşteri memnuniyeti ile çalışan KLT Otomotiv dpf iptali yaptığı her araç için 3 ila 5 arası ağaç diker.

Dünyada bu hassasiyetle çalışan hiç bir firma olmamakla beraber KLT Otomotiv aracın motor aksamının sağlıklı çalışması durumunda egzoz emisyon testinden ve TüvTürk muayaneden geçemenizi garanti eder.

Comments are closed.