whatsapp1 Kayseri dpf iptali ve chiptuning hizmeti alabilmeniz için KLT Otomotiv neler yapıyor.

Kayseri DPF İptali

 
Kayseri dpf iptali - Kayseri dizel partikül filtresi iptali ihtiyacı duyan tüm araç sahiplerinin problemlerini çözmek adına, gerektiği durumlarda Kayseriya gelerek yada Kayseri’da ortaklaşa hareket edebileceğimiz çözüm ortaklarımızla Kayseri’de bulunan dizel partikül filtresi sorunlu araçların sorunlarını çözüyoruz.KLT Otomotiv aracınızın markası yada modeli fark etmeksizin tüm marka model araçlarda dizel partikül filtresi iptali yapabilmektedir.

Volkswagen 1.6TDI - 2.0 TDI , Ford 1.6 TDCI - 2.0 TDCI , Audi 1.6 TDI - 2.0 TDI , 3.0 TDI , Mercedes sprinter ve binek modelleri , BMW'nin tüm modelleri , Chevrolet Captiva başta olmak üzere tüm modelleri, ve aynı motor teknolojine sahip tüm Opel araçlar.Uzun uzun marka ve model yazmaya gerek yok kısaca KLT Otomotiv olarak Kayseri'de sahip olduğunuz dizel partikül filtresi sorunlu tüm araçlarda bizlere ulaşabilirsiniz.

KLT Otomotiv randevu ve bilgi için 03124800800

Aracınızı Uzman Ellere Teslim Edin.

Yüzlerce mühendis tarafından geliştirilen araç elektroniğinizi yine konusunda uzman mühendislere teslim edin, üzülmeyin!

Kayseri'de bulunan aracınız için dizel partikül filtresi iptali için,aracınızın arızasına göre hareket ederiz. KLT Otomotiv olarak dpf iptali, isuzu araçlarda bulunan dpd'nin iptali ve chiptuning hizmetlerinin tümü aracın kilometresi ve durumu incelenerek tekrar o araca özel geliştirilir.

Hiç bir şekilde her araç için aynı yazılım kullanılmaz.Özellikle yeni nesil araçlarda aracın programlanması gereken kısmı aracın KM durumuna göre değişiklik gösterdiği için,o km durumuna göre işlem yapılır.

KLT Otomotiv uygun görmesi halinde aracın elekronik kontrol ünitesinin Kayseri'dan araç üzerinden sökülüp Ankara'ya yollanmasını talep edebilir.

Beyaz duman atma ve yağ yükselme sorunu yaşanan tüm araçlarda klt otomotiv yağ yükselmemesini garanti eder.

Comments are closed.